Ön Sevişme Hakkında 10 İlginç Bilgi!

0
502
Görüntüleme

Ön sevişme, bedenen ve psikolojik olarak cinsel ilişkiye hazır hale gelmek için en gerekli şeydir. İki tarafın da aceleci davranmaması ve birbirini keşfetmesi gerekir. Bizde sizler için ön sevişme hakkında enteresan bilgileri listeledik.
Ön Sevişme Hakkında 10 Şaşırtıcı Gerçek

Cinsellikle ilgili bilgileri genel olarak kendi çabamız veya sağdan soldan duyduklarımızla edindiğimiz bir gerçek.Tabi haliyle cinsellik ve ön sevişme hakkında bilgilerimiz yetersiz kalıyor. Maalesef okulda bu tür konularda verilen eğitimlerde yok denecek kadar az. Biz de sizlere ön sevişme konusunda kimseden duymayacağınız enteresan bilgileri derledik.

1. Ön sevişme, öpüşmek, dokunmak, kucaklamak, konuşmak hatta dalga geçmek de olmak üzere bir eşin cinsel isteğini arttıran sağlamayı başaran bir eylemdir.

2. Kadınların büyük bir çoğunluğu ön sevişmeyi cinsel ilişkiden daha fazla sevdiğini dile getirmiştir. Hatta minimum 20 dakika devam etmesi isteniyor. Bu sayı erkekler için yaklaşık 10 dakikadır.

3. Fundawear akıllı telefonlarla uyumlu bir iç çamaşırıdır. Özelliği ise bu iç çamaşırının vibrasyon özelliğinin olmasıdır. Partnerinin ekrana dokunup dokunmadığına bağlı şekilde hafif titreşimler verir.

4. Buccal siniri denilen dudakların çevresinde aşırı hassas bir sinir vardır. Bu çoğunlukla göz ardı edilir. Ancak bu alan oldukça duyarlıdır.

5. Çene ve omuzlar arasındaki alanın tamamı erojen bir bölge iken, boynun köprücük kemiği ile birleştiği küçük göze çarpan kısım bir hayli hassastır.

6. Vücudun en kuvvetli sinirlerinin bulunduğu bölge cinsel bölgelerdir. Ön sevişme sırasında buralara dokunmak cinsel isteği arttırır.

7. Uzmanlar göğüs kafesinin alt kısmından gövdeye kadar olan bölgeye dokunmayı, hem erkeklerde hem de kadınlarda refleks olarak etki yapıp sinirlerini tetiklediğini söylemektedir. Bunun da cinsel isteği arttırmasında yardımcı olduğunu belirtmektedirler.

8. Ağır makyaj yapmak cinsel ilişkide erkekler için çekici bulunmaz. Hatta iticidir.

9. Birçok kadın için ön sevişme, orgazm için şarttır. Kadınların yalnızca% 30’u yalnızca cinsel ilişki yolu ile orgazma ulaşabilmektedir. Bu yüzden ön sevişme çok önemli!

10. Ön sevişme yalnızca dokunmaktan ya da fiziksel etkileşimden ibaret değildir. Aynı zamanda en büyük cinsiyet organı olan beyni de içerir. Bir partnerin diğer kişi hakkında düşünmesini ve hayalini kurmasına yardımcı olmak için araştırmacılar, gün içinde mesajlaşma ya da e-posta gönderme gibi çeşitli stratejiler önermektedirler. Ancak Mesajların ya da e-postaların daima özel olmadığı aklınızda bulunsun.

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz