KADINLARIN HOŞLANDIĞI 10 ERKEK TİPİ

0
497
Görüntüleme

Kadınların nasıl erkeklerden hoşlandıkları senelerdir tartışılan konulardan biri olmuştur. Karmaşık cevaplar verilmekte olsa da bayanların hoşlandıkları erkek tipleri bellidir. Kadınların beklentileri nedir sorusuna cevap verildiğinde bayanların hoşlandığı erkek tipleri de gözler önüne serilmiş oluyor.

Güvenilir Erkekler

Kadınların hoşlandığı erkek tipi dendiğinde akla gelen ilk güvenilir erkeklerdir. Kadınlar, güven vermeyen erkeklerle beraber olmaz istemezler. Gün boyunca nerede, ne yapıyor sorgulaması bayanlar için oldukça yorucu. Güven duygusu ilişkilerin olmazsa olmazıdır. Ne yazık ki çağımızda bu duyguya sahip pek az insan var. Bu da güven veren insanların önemini artırıyor. Güven veren erkekler, bayanların, mutlu ve huzurlu bir ilişki yaşamalarını sağlar. Dolayısıyla güvenilir erkek her bayanın hoşlanacağı erkek tipidir. Kadınlar bu duyguyu yaşadıkları erkek tiplerine çok daha yakın hissederler.

Sanatçı Ruhlu Erkekler

En dikkati çeken erkek tipleri arasındadır. Sanatçı kişiliğiyle öne çıkan, bu yönü ile çevresinden taktir gören erkekler bayanlar tarafından beğenilir. Sanatçı erkeklerin duygusal yönleri ağır basar. Ruhsal olarak karşılarındakini çok daha iyi anlarlar. Bu da bayanlar için değişik bir öneme sahiptir. Zira bayanlar doğaları gereği duygusal varlıklardır. Karşılarında duygusal, ruhsal yönü gelişmiş, romantik erkek görmekten hoşlanırlar. Sanatçı ruhu taşıyan ve sanatın her dalında faaliyette bulunan erkekler bayanların ilgi odağıdır.

Müzisyen Erkekler

Bir kadın için bir erkeği sahnede görmek müthiş bir durumdur. Kadınlar, sahnede şarkı dile getiren erkeklere karşı özel bir ilgi duyarlar. Sesiyle duyguları coşturan bu erkekler sahnede duruşlarıyla da bayanların ilgi odağı olmayı başaranlardır. Kadınlar erkekleri sahnede gördüklerinde onları oldukça farklı görürler. Daha yakışıklı, daha cazip, daha çekici. Kadınlar için müzik ve sahne erkeğe çok şey katar.

Asi Erkekler

Her ne kadar korkulan tipler olsalar da bayanların büyük çoğunluğu asi erkekleri severler. Asi erkekleri değişken ruhları, dünyaya değer vermez halleri, dayanılmaz cazibeleri bayanların beğenisini kazanıyor. Asi erkeklerle mücadele etmek, bayanlar için her gün yeni bir maceraya girişmek gibi. Bu da çoğu kadına heyecan veriyor. Hayatında devamlı hareketlilik isteyen bayanların hoşlanacağı tiplerdir.

Eğlenceli Erkekler

Hayatın stresi ve karmaşası içinde eğlenmek, eğlenmeyi başarabilmek çok önemli. Kadınlar, bunu başarabilen erkeklerden hoşlanıyorlar. Hayatın eğlenceli yönlerini keşfedebilen, bunu partneriyle paylaşabilen erkekler bayanlar için vazgeçilmez. Eğlenceden kasıt yalnızca mekanlara gidip dans etmek değil. Birlikte geçirilen zaman aralığında eğlenceli aktivitelere açık olan erkekler bayanların sevgisini fazlası ile görürler.

Mutfakta Yetenekli Erkekler

Yemek yapmak daima kadına yüklenilen sorumluluklardan biri olmuştur. Bu sorumluluk bazen bayanların canına yetebiliyor. Genel olarak erkekler bu konulardan uzak kalıyorlar. Bu da bayanların bu konu da yalnız hissetmelerine neden oluyor.

Ancak; mutfakta becerikli erkekler, bu yargıyı silip atmanın beraberinde bu becerileriyle bayanlara destek verebiliyorlar. Kadınlar, mutfakta onlarla beraber yemek yapmaktan, o anları paylaşmaktan mutluluk duyuyorlar. Elbette bu da bayanların aşçı veya mutfakta kabiliyetli erkeklerden daha fazla hoşlandıklarını gösteriyor.

Bunun beraberinde; mutfağa geçip becerilerini gösteren, yaratıcılıklarıyla güzel lezzetler hazırlayan erkekler bayanlara çok daha çekici geliyor. Konu hakkında yapılan anketlerde dahi bu tip erkeklere duyulan ilginin fazla olduğu ortaya konmuştur.

Sportif Erkekler

Sportif erkekler, öncelikle fiziksel olarak bayanların ilgilerini çekerler. Kaslı, proporsiyonu düzgün ve yapılı erkekler toplumda hemcinsleri arasından hemen seçilebilirler. Bu da onların daha hızlı bir biçimde fark edilmelerini sağlar. Kadınlar, karşılarında kuvvetli erkek görmek isterler. Bu ilk izlenim bayanların dünyasında gücü temsil eder. Kadınlar bu izlenimden yola çıkarak sportif erkeklere daha fazla ilgi beslerler. Aynı zamanda bayanlar yanlarında kuvvetli görünen erkeklerin olmasından inanılmaz bir güven duyarlar. Bu da sportif erkeklere yoğun hisler beslemelerine neden olur.

Yabancı Erkekler

Kadınların hoşlandıkları erkek tipleri arasında yabancı erkekler değişik bir öneme sahip. Farklı bir kültürden gelmiş, alışkanlıkları, değerleri, aksanı ve her şeyiyle değişik bir erkek bayanlara gizemli geliyor. Ayrıca, alışılmışın dışında bir erkek figürüyle beraber olmak bayanlara heyecan veriyor. Heyecan aranan ve yaşanmak istenilen bir duygu. Özellikle bayanlar heyecan duydukları erkeklere karşı daha yoğun hisler besliyorlar.

Hayvan Sever Erkekler

Hayvan sever bir erkek, merhametli ve şefkat duygusuna sahiptir. Bu duygular, bir kadın için çok önemli. İnsanlar dışındaki canlıları sevmek, onlara merhamet beslemek insani olduğu kadar müthiş duygulardır. Hayvan sever erkeklerde bu müthiş duygulara sahip olan erkekler olarak bayanların sevgilerini kazanırlar.

Kadınlar, beraber oldukları erkeklerden sevgi, ilgi ve iltifat beklerler. Ancak; en fazla şefkat duygusunu görmek isterler. Her bayanın şefkat duygusuna ihtiyacı vardır. Hayvan sever erkekler bu duyguya sahip olduklarının sinyallerini verirler. Bu da bayanlar için hem çekici hem de beğenilen bir özelliktir. Kadınlar hayvanları ve hem de doğayı seven erkeklerden hoşlanırlar.

Cerrah Erkekler

Her meslek önemlidir. Her mesleğe değişik bir emek verilir. Ancak; bazı mesleklerin adı söylendiği anda kendi kendine bir karizma meydana getirir. Bunlardan birisi de cerrahlıktır. Her şeyden önce çok zor bir meslektir. Bu mesleği yerine getirenler çok büyük bir başarı sağlarlar. Bunun beraberinde; kutsal bir meslek olarak da saygı duyulan bir meslektir.

Tüm bunlar düşünüldüğünde cerrahlık yapan erkekler toplumda önemli bir konumda. Sosyal çevreden bakıldığında ise bir erkeğin cerrah olması oldukça havalı ve dikkat çekici. Kadınlar bu tip erkeklerle beraber olmaktan gurur duyarlar. Bunun beraberinde; onların yanında olmak bayanların sosyal duruşlarına olumlu yansır. Bütün bunlar bayanların bu tip erkeklerden fazlası ile hoşlanmasına ve ilgilerinin canlı kalmasına neden olur.