Halkbank Çay ve Temizlik Görevlisi Alımı

0
4812
Görüntüleme

Halkbank’ta çalışmak isteyenlere müjde! Halkbank iş ilanları, iş başvurusu ve eleman alımı.. Halkbank çay ve temizlik görevlisi alımı yapacak.

Türkiye geneli Bankalarda müşterilerine daha nitelikli hizmetine sunmak için şubelerinde çay ve temizlik işleri için personel ve personel alımı yapıyor. Şubelerine gelip bireysel banka işlemleri için bekleyen müşterilerini ağırlamak ve nitelikli hizmet sunmaya odaklanan örnek bankaları yazımızda bulabilirsiniz. Temizlik iş ilanlarını veren bankaları sizin için derlediğimiz listemizde bulabilirsiniz.

HalkBank Temizlik Personeli Alımı
Türkiye’de en çok istihdam sağlamakta olan 5 bankadan biri olan Halkbank, bu sene da pek çok personel istihdam edileceğini açıkladı. Halkbank, yapmış olduğu açıklamada bünyesinde çalıştırmak üzere şubelerin düzeni ve temizliğinden sorumlu tutulacak temizlik personeli istihdam edileceğini de belirtti.

Halkbank temizlik biriminde çalışmak isteyenlerin, kurumun internet sitesinden yayını yapılan eleman alımı ilanlarını takip etmeleri ve ikamet alanlarına göre müracaat yapmaları gerekiyor.

Halk Bankası Çaycı Alımı
Halkbank, şubelerine gelen bütün müşterilerini en iyi biçimde konuk edecek, müşterilerine, iş ortaklarına ve banka çalışanlarına çay, kahve, su vs. Ikramı yapacak genç, dinamik ve güler yüzlü çaycılar alınacağını açıkladı.

Bu birim için tecrübesi mecburi tutmayan Halkbank, çaycı alımı yapılacak şubelere yakın bölgeler de ikamet eden adayların iş müracaatsu değerlendirilme sürecinde ayrıcalıklı tutulacağını da belirtti.

Halkbank Temizlik Görevlisi İş Başvurusu
Başvuruda istenilen belgelerin arasında katılmış olduğunuz konferanslar ve kullandığınız programların eğitim belgelerini eklemeniz işe alınmanız da olumlu puanlar katacaktır.

Başvuru için tıklayın.

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz