Evdeki Chef

0
691
Görüntüleme

Evdeki Chef; ev yemeği siparişi verebileceğiniz ve yaptığınız ev yemeklerini satarak para kazanabileceğiniz online bir platform. Burada hem kendi yaptığınız yemekleri satarak para kazanabilirsiniz hem de ev yemeği siparişi verebilirsiniz.

Bazı günler önemli misafirleri evlerimizde ağırlamak özellikle çalışan insanlar için çok stresli olabiliyor. İşte bu durumlarda Evdeki Chef girişimi sizlere yardımcı oluyor. Elbette ki bununla sınırlı değil ben paramı yemek yaparak kazanmak istiyorum diyenlerdenseniz bu girişim sayesinde yaptığınız ev yemeklerini satarak para kazanabilirsiniz!

Girişim; çalışan iş insanının akşam yemeği siparişi için vermiş oldukları katı ve hazır yemeklere karşı ve küçük işletme personel yemekleri için verilmiş ucuz tabldot yemeğine karşı alternatif ev yemekleri siparişi verilen platform olarak tanımlıyor kendisini.

Girişim tarafından hazırlanan ürünler ev yemeği menüsü, evde yapılan yemeklerden 3 çeşit hazırlanıyor ve siparişe göre sefer tası ile müşteriye teslim ediliyor. Türkiye’de ve Dünya da en büyük yerel mutfaklara sahip olarak  “ev yemekleri” ve “ev yapımı ürünleri” müşterilere uygun fiyat ile sunan Evdeki Chef; müşterileri için şunu söylemeyi de ihmal etmiyor. “”No fast food, yes ev yemekleri ”

Eğer siz de Evde Chef’i merak ettiyseniz ve daha detaylı bilgi almak istiyorsanız web sitelerine buradan ulaşabilirsiniz.