Erkeklerin Hoşlandığı 10 Kadın Özelliği!

0
297
Görüntüleme

Erkeklerin yalnızca bayanlarda güzelliği çekici bulduğunu düşünüyorsanız, kesinlikle yanılıyorsunuz. Erkeklerin bayanlarda çekici bulduğu detayları öğrendiğinizde çok şaşıracaksınız. İşte erkeklerin bayanlarda görmekten hoşlandığı şeyler şunlardır;

 Dağınık Saçlar

Kuaföre saatlerinizi ya da onlarca lira harcıyorsanız yine de siz bilirsiniz. Ancak erkekler dağınık saçlardan hoşlanır. Saçın en doğal hali dalgalı ve biraz da dağınık hali erkeklerin hoşuna gidiyor. Erkeklerin doğallıktan yana olduklarını aklınızdan çıkarmayın.

 Yemek Yiyen Kadın

Diyet yapan bayanlar erkeklerin hiçte hoşuna gittiği bir şey değildir. Sağlıklı bir iştah ve önüne gelen yemeği yemekten korkmayan bayanlar erkekler için kadındaki öz güvenin bir simgesidir. Kendine güven duyan ve korkusuz olmak erkeğin güvenini kazanmaktaki en hızlı yollardan birisidir. Tabi ki ilk buluşmada oburluk yapıp karşınızdakini korkutmamanızda fayda var.

 Ona Sevgi Göstermeniz

Dışarıda herkesin içinde onun kucağına atlayın demiyoruz. Ancak ama yürürken elini tutmak, herhangi bir yerde durduk yere sarılmak ya da birlikte sinemaya giderken koluna girmek gibi küçük şeyler bile onun size daha yakın hissetmesini ve onunla olmaktan gurur duyduğunuzu hissetmesini sağlarsınız.

 İlk Mesajı Atmanız

Erkekler de en az bayanlar kadar ilgi görmeyi sever. İlk mesajı ondan atmasını beklemeyin. Sürekli siz atın demiyoruz. Ancak duygu dolu bir kaç cümle yazıp gönderdiğinizde bu onu çok mutlu ve kendisini kıymetli hissettirecektir. Ayrıca ona bir mesaj yollamanız onun mutlu olmasına neden olur ve güzel bir sohbet başlatır.

 Makyajsız Bir Yüz

Bir çok erkek doğal bayanlardan hoşlanır. Kadınların en çok makyajsız hallerini beğenmektedirler. Bazı erkeklere göre ise bayanın ruj sürmüş olması, öpüşme sırasında tadı kaçıran faktörlerden biri. Unutmayın! Bazen makyaj yapmak güzel şeylere engel teşkil ediyor olabilir.

 Uzun Etekler

Uzun etek giyen kadın, mini etek giyen kadından bir tık daha ötededir. Çünkü uzun etek giyen bayanlar erkeklerde bir sırrı gizliyor imajı çizmektedir. Erkeklerin hayal gücüne etki eden faktörlerden birisidir.

 Hafif Bir Göbek

Son senelerde karın kaslı veya adonisli bayanların çekici olduğu inancı, erkekler için pek de geçerli değildir. Şaşırtıcı ama erkekler göbek değili etrafındaki hafif çıkıntılı göbeklerden bir hayli hoşlanmaktadır. Marilyn Monroe “Göbeksiz bir kadın balkonsuz bir ev gibidir” demişti. Sanırız Marilyn’in bir bildiği vardı.

 Çıplak Ayak

Birçok erkek çıplak ayakları bir hayli seksi bulmaktadır. Fakat gel gelelim ki pek çok erkek evlenene kadar bayanların ayaklarını görmüyor bile.

 Gözlükler

Erkekler de bu konu da hemfikir. Erkekler için gözlük takan bayanlar, takmayanlardan daha dikkat çekici. Gözlüklü bayanlar daha meraklı, daha seksi ve kendi ayakları üstünde durabilen bir imaj çiziyorlar.

 Espri Yapan Kadın

Bir bayanın güldürebilme becerisi yoksa, bir erkeğin kalbinde bir yer kazanamaz. Mizah duygusu stresi hafifletmek için kusursuz bir yöntemdir ve erkeğin bağlanmasına yardımcı olur.

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz