Erkekleri Etkilemenin Yolları

0
376
Görüntüleme

Contents

KENDİNİZE GÜVENİNİZ TAM OLSUN

Erkeklerin her ne kadar zeki kadınlardan hoşlanmadığı düşünülse de aslında bir erkeğin kadında aradığı ilk şey kendine güvenen, zeki, kendi ayaklarının üzerinde durmasıdır. Erkekleri etkilemek için, Şöyle düşünün hatta Empati yapın, siz erkek olsanız, karşınızda kendine güvenemeyen, siz olmadan neredeyse hiçbir şey yapamayan bir kadın olsaydınız ne yapardınız ? Bu yüzden bir erkeğin yanında kendinize güveniniz her zaman tam olmalı.

Erkekleri Etkilemenin Yolları

ÇOK FAZLA ÜSTÜNE DÜŞMEYİN

Erkeklerin şımartılmayı ve hatta pof poflanmayı sevdiğini daha önceki yazılarımdan birinde değinmiştim. Ama bir erkeğin üstüne gereğinden fazla fazla düşerseniz, açıkça söylemem gerekirse kaybeden taraf siz olursunuz! Neden mi? O zaman kendisini bir şey zanneder ve sizinle ilgilenmez. Haberiniz olsun.

Bir Erkeği Etkilemenin Yolları

KESİNLİKLE GİZEMLİ OLUN

Siz tüm iyi niyetiniz ile bir erkeğe aileniz ile alakalı konuları, eski aşk hikayelerinizi, anlatmaya kalkarsanız ondan sizle ilgilenmesini beklemeyin. Unutmayın ki; o sizin arkadaşınız değil ve hiçbir erkek sevgilisini arkadaşı gibi görmez. Bırakın o sizi çözmeye çalışın, hatta merak etsin ve sizi tanımak için o çaba sarf etsin. Her şeyi hemen tüketmenin âlemi yok değil mi?

ONU KÖŞEYE SIKIŞTIRACAK SORULAR SORMAYIN

Diyelim ki; ilk buluşmanız daha oturur oturmaz ona hakkımda ne düşünüyorsun?, ilişkimizde ciddi mi düşünüyorsun? Gibi onu köşeye sıkıştıracak türden sorular sormayın. Yoksa anında kaçmak ister. Söylemesi benden

KONUŞURKEN ONUN GÖZLERİNİN İÇİNE BAKIN

Bir erkeği etkilemenin en önemli yollarından biriside konuşurken onun gözlerinin içerisine bakmaktır. Şaka değil gerçekten de öyle. Erkekler için bu çok önemli. Bu hem onu önemsediğinizi ve değer verdiğinizi hem de ondan bir şey saklamadığımızı hissettirecektir.

POZİTİF OLUN VE ESPRİ YAPIN

Hiçbir erkek yanında suratı 5 karış gezen kasıntı bir kızdan etkilenmez. Erkekler seksi görünmeye çalışan bir kızdan daha çok her şeyi konuşabilecekleri, espri yeteneğine sahip neşeli kızlardan daha çabuk etkilenir.

OLDUĞUNUZ GİBİ GÖRÜNÜN

Ona şirin görüneceğim diye; sevmediğiniz şeyleri severmiş gibi görünmeyin. Örneğin ilk buluşmanız ve yemeğe gittiniz. O çok seviyor diye sevmediğiniz bir yiyeceği onun gözüne şirin görüneceğim diye, zoraki sırf o seviyor diye yemeye çalışmayın. Emin olun yüzünüzdeki ifade sizi ele verecektir.

TEMİZ OLUN

Öncelikle el, saç ve dişler. Bir erkeğin ilk buluşmada bakacağı yerlerden biriside eller ve dişlerdir. Uzun manikürsüz biçimsiz kirli tırnaklar, sert nasırlaşmış eller sararmış dişler, bunlara dikkat edin. Onu etkileyiciyim derken kendinizde soğutup, kaçırmayın!

UYUMLU GÖRÜNECEĞİM DİYE ONUN ANNESİ OLMA ROLÜNE SOYUNMAYIN

Erkekler dominant karakterli kızlardan daha çok uyumlu, yanında huzur buldukları, kendilerine şefkat gösterecekleri kızlarla olmayı tercih ederler. Bu doğrudur ama bir yere kadar. Ama sakın bir erkeğin annesi rolüne soyunmayın. Emin olun, bir süre sonra size duyduğu ilgi azalacak size sevgili değil bir arkadaş gibi davranmaya başlayacak ve ilişkiniz eski heyecanını kaybedecektir.

DÜNDEN RAZIYMIŞ MODUNDA OLMAYIN

O her aradığında ona koşmayın. Hatta mümkünse arada birde olsa sizi aradığında, ilk defasında telefonu açmayın, şuan meşgulüm, bu gün buluşmak için müsait değilim, türünde kelimeler kullanmaktan çekinmeyin(Ama abartmayın). Bu onu size daha çok yaklaştıracaktır. Öyle her çağırdığında koşarak giderseniz, dünden razıymış diye düşünebilir. Unutmayın Kaçan kovalanır.

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz