Bulaşık Makinesi Tableti İle Duş Temizliği!

0
108
Görüntüleme

Duşu Bulaşık Makinesi Tableti İle Temizleyin. Banyoyu temizlemek, genelde ertelemeyi tercih ettiğimiz bir iştir. Duşun temizlenmesi için çok fazla ovmanız gerekir. Duşu temizlemek için bulaşık makinası tabletini kullanın tüm kirleri kolaylıkla temizleyin.

Banyoda sabun ve kireç artıkları

Cam duş kapınız ya da duş perdeniz olsun, duştaki tüm sabun ve kireç kalıntılarını temizlemenin kimi zaman ne kadar zor olduğunu da bilirsiniz. Yeni bir duş perdesi mi almak istiyorsunuz? Biraz daha bekleyin, çünkü bu kullanışlı ipucu sizi bunu yapmak mecburiyetinde kalmaktan kurtarabilir.

İhtiyacınız olan tek şey bir sihirli silgi ve bulaşık makinası tableti. Tabletin boyutunu ölçün ve süngerin bir parçasını oyarak tabletin süngere eksiksiz olarak oturmasını sağlayın. Değiştirilmiş temizleme süngerini nemlendirin ve cam duş kabini ya da duş perdesinin üzerine sürün. Ilık suyla durulayın ve işte… ışıl ışıl bir banyonuz var!

Mükemmel kombinasyon

Temizlemeye başlamadan evvel ellerinizi korumak için eldiven takmanızı öneririz. Bulaşık makinası tableti sandığınızdan daha kuvvetlidir! Bu kuvvetli temizlik kombinasyonunu fırın camı üstünde de kullanabilirsiniz.

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz