Bir Kıza Nasıl Çıkma Teklifi Edilir?

0
30563
Görüntüleme

Bir kıza nasıl çıkma teklifi edilir sorusuna yanıt olarak sana birazdan göstereceğim yöntemleri öğrenip kullanırsan şunu elde edeceksin:

Sevdiğin bir kızın, senin çıkma teklifini KABUL ETME olasılığı iki katına çıkacak.

Ama önce sana, erkeklerin bir kıza çıkma teklifi ederken yapmış olduğu çok önemli bir hatadan söz etmek istiyorum.

Eğer bir kıza nasıl çıkma teklifi edilir konusundaki bu hatanın ne olduğunu bilmiyorsan muhtemelen ya yapıyorsundur ya da yapmak üzeresindir.

Bir kızdan hoşlandın ve ona çıkma teklifi etmek istiyorsun. Kızla çıkmaya başlayacaksın ve doğal olarak kız senin sevgilin olacak.

Kulağa muhteşem geliyor, ama ortada bir sorun var…

Kızlar kendilerine çıkma teklifi edilmesinden HOŞLANMAZLAR.

Evet, doğru duydun.

Aslında hoşlanırlar ama senin düşündüğün anlamda bir çıkma teklifi edilmesini istemezler. Örneğin; kıza çıkma teklifi ederken şu tür şeyler söylersen kızı kaybedersin:

“Selin, merhaba, sana bir şey sormak istiyorum. Benimle çıkar mısın?”

“Sana çok önemli bir şey söylemem lazım… Ben senden hoşlanıyorum. Benimle çıkar mısın?”

Kız, bu tür çıkma tekliflerine büyük ihtimalle OLUMSUZ cevap verecektir.+

Seni arkadaş olarak gördüğünü ve arkadaşlığınızı bozmak istemediğini söyleyebilir. Ya da başka bir bahaneyle seni reddedebilir.

Bir kıza nasıl çıkma teklifi edilir diye düşünüp; kıza, demin örnek verdiğim şekilde yaklaştığında başına genellikle şöyle bir şey gelir:

Kız seni kibarca reddeder. Hatta doğru davrandığında seninle sevgili olacak olan bir kız bile bu şekilde çıkma teklifi ettiğinde seni reddedebilir.

Özetle, bu yaklaşım işe yaramaz ve kıza bu tür şeyler söylemek bu konu da yapabileceğin en büyük hatalardan birisidir.

Bir Kıza Nasıl Çıkma Teklifi Edilir (Tam Olarak) ve Kızlar Aslında Ne İstiyorlar

Sen kızdan hoşlandığını ve kızla çıkmak istediğini kıza söyleyerek iletmek istiyor olabilirsin, ama kızlar konu “aşk” olduğunda sözlerle iletişim kurmazlar.

Senin işleri ilerletmeni ve olayların KENDİLİĞİNDEN gerçekleşmesini isterler.

Buradaki “kendiliğinden” hâlbuki kendiliğinden gerçekleşme manasına gelmez.

Şunu demek istiyorum:

Sadece kıza kendiliğindenmiş gibi gelmeli, oysaki her şeyi sen yapmalısın bir erkek olarak.

Kızla konuşarak anlaşamazsın bu konu da, olayları gerçekleştiren erkek olmalısın!

Peki, bir kıza nasıl çıkma teklifi edilir?

Çıkma teklifi sorununu ÇÖZMEK için ve kızın, senin çıkma teklifini kabul etmesi için seninle 3 aşamalı bir planı paylaşıyorum.

Şu üç adımı uygulamalısın:

1. İlk Önce Kızla Eğlenceli Bir Şekilde Sohbet Et: Aklından, bir kıza nasıl çıkma teklifi edilir diye bir düşünce geçtiğinde öncelikle yapman gerekli olan şey şudur:

Kızın seninle konuşurken güzel vakit geçirmesini ve gülüp eğlenmesini sağlamalısın.

Kızlar ANLIK duygularla hareket ederler. Bu yüzden kızdan bir şey istemeden önce ona güzel vakit geçirtmelisin.

Kendi kendisine “Bir kıza nasıl çıkma teklifi edilir?” diye sorduğunda şunu hiçbir zaman aklından çıkarmamalısın:

Bir kız güzel duygular hissediyorsa sana “Evet” deme olasılığı çok artar.

İster telefonda ister yüz yüze olsun, kızın gülmesini ve eğlenmesini sağlamalısın. Bu çok önemli, yoksa birazdan anlatacağım adımların işe yarama olasılığı azalır.

İşte çıkma teklifi etmenin aşamaları;

Öncelikle kendinizi cesaretlendirin ve rahat olun. Yapacağınız teklifin bir paylaşım olduğunu düşünün ve bunun normal bir şey olduğunu kanaat getirin.

Ona yaklaşmayı damdan düşer gibi yapmayın yoksa maazallah kafanıza çantayı yiyebilirsiniz. Kendinizi motive edin ve karşınızdaki kişiyle etkileyici bir sohbet gerçekleştirin ve vaktinizi çok iyi geçirmeye çalışın, yapmacık hareketlerden kaçının ve doğal olun. Yapacağınız şakayı en sonlara saklayın. Kadınlar, sohbeti hoş, eğlenceli ve yeri geldiğinde gizemli erkeklerden hoşlanırlar.

Onunla flört edin. Direk olarak yapılan çıkma tekliflerindense arkadaş grupları içerisine girerek, onun sizi fark etmesini sağlayarak yapılan teklifler daha kolay ve olumlu sonuç doğurur. Arkadaş olduğunuz kızla sohbetleriniz daha fazla olacak ve birbirinizi kolaylıkla tanıyabileceksiniz. Bundan dolayı çıkma teklifinizin zemini hazırlanmış olur.

Kadınlar iltifat edilmesinden çok hoşlanır. Karşınızdaki kadına iltifat ederek onun kendisini iyi hissetmesini sağlayın. Unutmayın her kadın beğenilmekten hoşlanır ancak bu yapacağınız iltifatlar yıkama yağlama biçiminde olmamalıdır. Yoksa bir süre sonra itici bir hale gelebilirsiniz.

Onu herhangi bir sosyal etkinliğe davet edin ve onu davet etmeden önce nereye gitmek istediğinize karar verin. Bir akşam yemeği veya deniz kenarında sessiz bir mekana davet edin. Eğer gelmek istemiyorsa biraz ısrarcı olabilirsiniz, sizi kırmayıp gelecektir.

Önceden, verilecek “evet” veya “hayır” cevabına hazırlıklı olmanız gerekiyor. Bu sizde aşırı bir duygu değişimi yaratmamalıdır. Evet derse sizi tebrik ediyoruz. İlk çıkma teklifinizi başarı ile noktalamış oldunuz. Bu beğenildiğiniz manasına gelir. Eğer hayır derse şevkiniz kırılmasın, sizin de karşınıza elbet bir gün sizden hoşlanacak kişi çıkacaktır ama “neden olmadı” diyerek ten düşünmekte de fayda vardır. Hatalarınız var ise bu hatalardan ders çıkarmalı, bir daha ki sefere aynı hatalara düşmemelisiniz.